OBAVJEŠTENJA I NOVOSTI

Raspored utakmica u ligama OS FBiH

U prostorijama OS FBiH, dana 3.9.2019.godine, obavljeno je izvlačenje takmičarskih brojeva za ekipe koje se takmiče u ligama OS FBiH u takmičarskoj sezoni 2019./2020.

Izvučeni su takmičarski brojevi ekipa u ligama kako slijedi:

 

SUPERLIGA MUŠKARCI - GRUPA SJEVER

1 OK “Bihać“ Bihać
2 OK “7 Lukavac“ Lukavac
3 OK “Galeb”  Brčko
4 OK “Bosna“ Kalesija
5 OK “Sloboda“ Tuzla
6 OK “Gradina-Herceg“ Srebrenik
7 OK “Napredak“ Odžak
8 SLOBODAN

pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA 


 

SUPERLIGA MUŠKARCI - GRUPA JUG

1 OK "Breza 1934" Breza
2 OK "Blok-Block Out" Zenica
3 OK "Ilidža" Ilidža
4 OK "Olovo" Olovo
5 SLOBODAN
6 OK "Ilijaš" Ilijaš
7 OK "Krivaja" Zavidovići
8 OK "Mladost" Žepče

pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

 

SUPERLIGA ŽENE - GRUPA SJEVER

1 OK “Čelik-R” Zenica
2 ŽOK “Kakanj” Kakanj
3 ŽOK “Bosna” Kalesija
4 ŽOK “Bihać” Bihać
5 ŽOK “Orašje” Orašje
6 ŽOK “Žepče” Žepče
7 OK “Maglaj” Maglaj
8 OK “Gradina-Herceg” Srebrenik
9 ŽOK “Napredak” Odžak
10 ŽOK “Gračanica Fortex” Gračanica

pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

 

SUPERLIGA ŽENE - GRUPA JUG

1 HOK “Čapljina” Čapljina
2 OK “SA Volley” Sarajevo
3 OK “Centar ORT” Sarajevo
4 ŽOK “Igman” Ilidža
5 ŽOK “Alipašino Polje” Sarajevo
6 OK “Ilijaš” Ilijaš
7 HŽOK “Smeč” Široki Brijeg
8 SLOBODAN
9 OK “Ilidža” Ilidža
10 OK “Troglav” Livno

pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

 

PRVA ŽENSKA FEDERALNA LIGA - GRUPA A1

1 OK “Sloboda II” Tuzla
2 OK “Kula-Gradačac II” Gradačac
3 ŽOK “Orašje II” Orašje
4 UOK “Mikasa” Tuzla
5 ŽOK “Lukavac” Lukavac
6 ŽOK “Lami” Brčko
7 OK “Stars” Živinice
8 ŽOK “Tešanj” Tešanj

pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

 

PRVA ŽENSKA FEDERALNA LIGA - GRUPA A2

1 OK “Breza 1934” Breza
2 OK “Student” Mostar
3 ŽOK “Željezara” Zenica
4 OK “Vogošća” Vogošća
5 ŽOK “Zavidovići” Zavidovići
6 SOK “Mostar II” Mostar
7 OK “Delminium” Tomislav Grad
8 OK "Turbina" Jablanica


 pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

  

ŽRIJEB PAROVA KUPA FEDERACIJE BIH ZA SEZONU 2019./2020.

 pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obavještavamo sve Klubove da je u toku ažuriranje novog adresara za sezonu 2019/20.

Ukoliko je došlo do nekih izmjena tokom prethodne sezone molimo vas da nam dostavite novi Obrazac kako bi mogli ažurirati nove podatke.

Obavještavamo sva službena lica i trenere koji će prisustvovati predstojećim seminarima da je potrebno priložiti osobnu ''važeću'' iskaznicu (lična karta ili pasoš).

 

Klubovi koji nisu Savezu dostavili spisak sa imenima trenera za koje su uplatili učešće na trenerskom seminaru moraju na zvanični e-mail Saveza poslati puno ime i prezime  najkasnije do ponedjeljka 2.9.2019. kako bi im se izvršila rezervacija smještaja u hotelu. U protivnom im se radi velikog interesovanja neće moći izvršiti rezervacija.

Upozorenje OK Bihać!
Učešće na trenerskom seminaru za dva trenera OK Bihać uplatio je Kantonalni Odbojkaški savez USK. Pošto isti nije u sistemu Saveza  ne možemo mu izdati fiskalni račun pa će mu  biti izvršen povrat uplaćenih sredstava.  OK Bihać je obavezan uplatiti sredstva za svoje trenera sa računa kluba, a  OSFBiH dostaviti tačan broj  žiro računa  OSUSK da izvršimo povrat sredstava


OSFBiH

 

 

Program seminara odbojkaških trenera OSFBIH – Čitluk 2019. (6.,7. i 8.09.)

Dan i satnica

Predavač

Tema

Petak, 06.09.2019. 16:00-16:50

Trenerska organizacija

Prozivka I obraćanje   predstavnika saveza

Petak, 06.09.2019. 17:00 – 18:30

Prof. dr Goran Nešić

Teorija: Povezivanje bloka i odbrane

Petak, 06.09.2019. 19:00 – 20:30

Prof. dr Goran Nešić

Praktično: Povezivanje bloka i odbrane

Petak, 06.09.2019 , 20:45

 

Večera

Subota, 07.09.2019. 7:00-8:30

 

Doručak

Subota, 07.09.2019. 9:00 – 10:30

Prof. dr Goran Nešić

Teorija: Prijem servisa i faza prijema *

Subota, 07.09.2019. 11:00 – 12:30

Prof. dr Goran Nešić

Praktično: Prijem servisa i faza prijema

Subota   07.09.2019, 13:00-14:30

 

Ručak

Subota, 07.09.2019. 15:00-15:45

Odbojkaški sudija

Teorija: Ponašanje trenera   na utakmicama I   sudijski odnosi sa trenerima.

Subota, 07.09.2019.16:00-17:30

Prof. dr. Almir Popo

Teorija: Uloga prehrane I sredstva   oporavka oporavka u odbijkaškom   sportu.

Subota, 07.09.2019. 18:00-19:30

Prof. dr. Ekrem Čolakhodžić

Teorija: Zakonitosti sportskog   treninga

Subota, 07.09.2019, 20:00

 

                                                       Večera

Nedjelja, 08.09.2019 ,7:00-8:30

 

                                                     Doručak

     

Nedelja, 08.09.2019. 9:00 – 10:30

 

Testiranje trenera

Nedjelja, 08.09.2019 , 11:00-12:00

 

Analiza testiranja

Nedjelja,08.09.2019,   12:15

 

Ručak