Raspored utakmica

Raspored utakmica u ligama OS FBiH

U prostorijama OS FBiH, dana 4.9.2018.godine, obavljeno je izvlačenje takmičarskih brojeva za ekipe koje se takmiče u ligama OS FBiH u takmičarskoj 2018./2019. sezoni.

Izvučeni su takmičarski brojevi ekipa u ligama kako slijedi:

 

SUPERLIGA MUŠKARCI - GRUPA SJEVER

1 OK“Bihać“ Bihać
2 OK“Napredak“ Odžak
3 OK“Sloboda“ Tuzla
4 OK „Galeb“  Brčko
5 OK“7 Lukavac“Lukavac
6 OK“Gradina-Herceg“ Srebrenik

pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA 


 

SUPERLIGA MUŠKARCI - GRUPA JUG

1 OK“Ilijaš“ Ilijaš
2 OK“Ilidža“ Ilidža 
3 OK“Mladost“ Žepče
4 OK“Breza 1934“ Breza
5 OK „Krivaja“Zavidovići
6 SLOBODAN
7 OK“Bosna“Sarajevo
8 OK“Olovo“ Olovo

pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

 

SUPERLIGA ŽENE - GRUPA SJEVER

1 ŽOK “Bihać“ Bihać
2 ŽOK ''Orašje“ Orašje 
3 OK ''Maglaj'' Maglaj 
4 ŽOK ''Žepče'' Žepče 
5 ŽOK ''Lukavac'' Lukavac
6 OK “Vitez“Vitez
7 ŽOK „Bosna“ Kalesija 
8 ŽOK ''Gračanica Fortex'' Gračanica 
9 ŽOK „Kakanj“ Kakanj.
10 OK „Gradina-Herceg“ Srebrenik

pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

 

SUPERLIGA ŽENE - GRUPA JUG

1 ŽOK ''Igman'' Ilidža 
2 OK ''Vogošća“ Vogošća
3 OK „Troglav“ Livno
4 SOK “Mostar“Mostar
5 OK ''Ilidža“ Ilidža  
6 HOK ''Čapljina'' Čapljina
7 ŽOK “Alipašino Polje“Sarajevo
8 OK“Ilijaš“Ilijaš
9 HŽOK ''Smeč'' Široki Brijeg 
10 OK ''Novi Grad'' Sarajevo

pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

 

PRVA ŽENSKA FEDERALNA LIGA - GRUPA A1

1 ŽOK“Zavidovići“Zavidovići 
2 ŽOK“Tuzla“Tuzla
3 OK“ Sloboda  II“ Tuzla
4 ŽOK „Orašje“Orašje  II
5 ŽOK“Željezara“ Zenica
6 ŽOK“Napredak“Odžak 
7 OK“Stars“ Živinice
8 ŽOK  „Tešanj“Tešanj

pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

 

PRVA ŽENSKA FEDERALNA LIGA - GRUPA A2
1 OK“Centar ORT“ Sarajevo
2 SA  Volley  Sarajevo
3 OK „Student“ Mostar
4 SOK“Mostar“ Mostar  II
5 OK“Breza 1934“ Breza
6 OK „Ljubuški“ Ljubuški
7 OK „Čelik-R“ Zenica
8 OK“Delminium“ Tomislav Grad     

 pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

  

ŽRIJEB PAROVA KUPA FEDERACIJE BIH ZA SEZONU 2018./2019.

 pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA